شما در حال مشاهده وب سایت شخصی محسن محمودپور هستید . این وب سایت به قصد اشتراک اطلاعات و آگاهی بخشی به مخاطبین طراحی و اجرا شده است. در صورت تمایل با ما در ارتباط باشید

به رشد شخصی و بیزینسی نیاز داری ؟

تمام آموزش ها و اطلاع رسانی های این وب سایت رایگان است .

اگر کمکی فراتر از آموز های ازائه شده در وب سایت نیاز دارید و یا نیاز به یک مشاور کسب و کار و منتور برای رشد فردی دارید و یا هر درخواست دیگه در زمینه کاری دارید میتونید از طریق راه های ارتباطی با من در ارتباط باشید .

برخی از خدمات غیر رایگان قابل ارائه رو پایین براتون لیست کردم .

خدمات قابل ارائه

خدمات غیر رایگان
آموزشهای مربوط به این خدمات در بخش آموزش موجود هست

بازاریابی محتوا

امروزه بالاترین نرخ بازدهی مربوط به بازاریابی محتواست برای دسترسی به این نرخ بازدهی نیاز به رعایت اصول فنی و حرفه ای بالاست اماده هستیم تا در این راه سخت همراه شما باشیم .

بهینه سازی موتور جستجو

بیشترین ورودی به وب سایت از طریق موتور های جست و جو انجام میشود و این موتورها به صورت مداوم الگوریتم های ارزیایی رو تغییر میدن برای اینکه همیشه در صدر جست و جوی موتور های جست و جو باشید نیاز هست تا بهینه سازی موتور های جست و جو برای وب سایت های شما انجام شود ما در این راه در کتارتان خواهیم بود .

توسعه وب

استفاده از ابزار های مختلف نظیر شبکه های اجتماعی برای رشد کسب و کار امری اجتناب ناپذیر است اما با توجه به عدم ثبات شبکه های اجتماعی مختلف برای اطمینان از مسیر رشد وجود وب سایت واجب و ظروریست در صورت نیاز به طراحی وب سایت روی ما میتوانید حساب کنید .

طراحی و توسعه اپلیکیشن

برای افزایش دسترسی و فروش محصولات ویا ارائه خدمات گاهی نیاز به طراحی و توسعه اپلیکیشن های موبایل وجود دارد در صورتی که این نیاز برای کسب و کار شما حس میشود میتواند از خدمات طراحی و توسعه اپلیکیشن استفاده کنید .

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بیشترین تایم مشتری های فضای مجازی در شبکه های اجتماعی سپری میشود استفاده از این زمان و تبلیل این افراد به مشتری کاری هست که ما در بازاریابی شبکه های اجتماعی انجام میدهیم.

تبلیغات کلیکی

در تبلیغات کلیکی شما زمانی پول پرداخت میکنید که مشتری روی تبلیغات شما کلیک کند برای ثبت تبلیغات کلیکی در گوگل و یا بافی وب سایت های داخلی نیاز به دانش فنی بالایی وجود دارد تا بالاترین نرخ بازدهی را با کمترین هزینه داشته باشد در صورتی که در این زمینه نیاز به کمک دارید میتوانید از ما بخواهید .

دلیل انتخاب ؟

میزان تجربه و موفقیت گواه کیفیت کار است

همیشه سعی بر آن داشته ایم تا داشته های تخصصی خود را در قالب آموزش و به صورت رایگان در اختیار سایرین قرار دهیم چرا که به این امر اعتقاد داریم که هرچه بازار حرفه ای تر و رقابتی تر شود به نفع ما و سایرین است چرا که حرفه ای ها مشخص تر و بارزتر به کار خود ادامه میدهند .

تمام آموزش های داخل سایت رایگان است در صورتی که میخواید از خدمات مشاوره و اجرای غیر رایگان ما استفاده کنید میتوانید از طریق راه های ارتباطی درخواست خود را مطرح نمایید .

استارت آپ موفق
+
پروژه انجام شده
+
مشتری فعال
+
سال تجریه
+
راه های ارتباطی

در ارتباط باشیم

با توجه به حجم فعالیت ها و کار های متنوع امکان داره همیشه توی این آدرس نباشم ولی اگر نامه یا بسته ای رو خواستید به دستم برسونید از آدرس زیر استفاده کنید

ایمیلم رو حتما جواب میدم  D:

اگر تماستون رو جواب ندادم حتما توی جلسه بودم

آدرس پستی :

تهران - خیابان رجایی - خیابان احمد بابایی - پلاک 86

آدرس ایمیل :

info@mohsenmp.ir

شماره تماس :

38 285 284 021 داخلی 110

در ارتباط باشیم

نیاز به خدمات غیر رایگان دارید ؟