شما در حال مشاهده وب سایت شخصی محسن محمودپور هستید . این وب سایت به قصد اشتراک اطلاعات و آگاهی بخشی به مخاطبین طراحی و اجرا شده است. در صورت تمایل با ما در ارتباط باشید

اینستاگرام

ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام و نحوه رفع آن

ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام و نحوه رفع آن

ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام و نحوه رفع آن

خطا Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable یکی از خطاهای بسیار حساس اینستاگرام به شمار می رود که امروزه افراد به نسبت بیشتری از گذشته با آن دریافت می کنند. اگر به شکل درستی برای رفع این خطا اقدام نشود در نهایت افراد حساب اینستاگرام خود را برای مدت طولانی یا حتی همیشه از دست می دهند. به همین دلیل نیز در این مقاله از محسن ام پی تصمیم گرفتیم به این ارور اینستاگرام پرداخته و نحوه رفع آن را به شما آموزش دهیم. پس اگر شما نیز به دنبال راهکار نحوه رفع ارور Confirm it’s You to Login هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 🙂

1. رفع ارور Confirm it’s You to Login در اینستاگرام

کاربران زیادی گزارش داده اند که هنگام ورود به اینستاگرام با خطای Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable مواجه شده اند. باید در نظر داشته باشید نمایش این خطا کاملا به فعالیت های اخیر شما بستگی دارد! اینستاگرام 2 بار به شما هشدار می دهد که فعالیت های مشکوکی از پیج شما رصد شده در هشدر اول امکان دسترسی به حساب وجود دارد و با توقف فعالیت های مغایر با قوانین اینستاگرام امکان رفع ارور بسیار زیاد است در صورتی که فعالیت های مغایر خود را متوقف نکنید هشدار دوم برای شما ارسال می شود و در این مرحله امکان ورود به حساب وجود نخواهد داشت در چنین شرایطی تنها 30 روز برای احراز هویت و بازپس گرفتن اکانت خود فرصت دارید در غیر اینصورت حساب برای بازه زمانی مشخص از دسترس خارج خواهد شد. 😢 در ادامه راهکار مربوط به حل هر دو هشدار را بررسی می کنیم.

هشدار اول Help Us Confirm It’s You We’ve noticed unusual activity

در مرحله اول شما با پیغام Help Us Confirm It’s You We’ve noticed unusual activity from your account and have temporarily restricted certain actions until [Date]. Follow the next steps to help us remove the restrictions on your account. Next Log Into Another Account مواجه خواهید شد.

همان طور که ذکر کردیم در حقیقت زمانی که قوانین پایه و کلی ایسنتاگرام رعایت نشده یا فعالیت های مشکوک و غیرمعمول رصد شود با ارور We’ve noticed unusual activity مواجه خواهید شد و دلیل آن می تواند نقض کردن یکی از موارد ذکر شده در جدول زیر باشد:

بلاک شدن اکانت اینستاگرام

پس در خوشبینانه ترین حالت ممکن همچنان به حساب خود دسترسی دارید و باید:

 • اگر ار ربات یا برنامه جانبی استفاده می کنید سریعا آن را حذف نمایید.
 • تا چند روز پست جدید درج نکنید.
 • فعالیت هایی مثل لایک، کامنت، فالو، آنفالو و موارد این چنینی را متوقف کنید.
 • از ارسال دایرکت به افراد متعدد خودداری کنید.
 • از برنامه تغییر آیپی استفاده نکنید.
 • همیشه با یک آیپی وارد حساب خود شوید.
 • از ساخت اکانت های چندگانه خودداری کنید.

در واقع ابتدا به شما هشدار داده می شود که یکسری فعالیت مشکوک از حساب شما رصد شده پس این پیغام را باید به عنوان یک زنگ خطر تلقی کرد و با توجه به اینکه در این مرحله امکان دسترسی به حساب وجود دارد باید سریعا موردی که نقض کرده اید را جبران کنید. تا مدتی حساب شما تحت رصد خواهد بود تا تایید شود به فعالیت های غیرمعمول ادامه نمی دهید. در صورت نادیده گرفتن این ارور و ادامه دادن فعالیت خود، هشدار دیگری برای شما ارسال خواهد شد و پس از آن تنها با احراز هویت امکان دسترسی به اکانت خود را خواهید داشت. در واقع با دریافت هشدار دوم امکان ورود به حساب نیست و 30 روز فرصت دارید اکانت را تایید و نهایتا به حساب کاربری خود لاگین کنید.

هشدار دوم ارور Confirm it’s You to Login

همان طور که گفته شد در صورتی که هشدار اول را نادیده گرفته و همچنان فعالیت های مشکوک و خلاف قوانین اینستاگرام را ادامه دهید امکان دسترسی به اکانت از شما سلب خواهد شد و در این زمان شما فقط با احراز هویت امکان دسترسی به حساب خود را خواهید داشت. خب اگر ما هم جزء این دسته هستید و پیغام خطای زیر را دریافت کرده اید هیچ راهکاری جز تایید حساب ندارید.

Confirm it’s You to Login
We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable

در این مرحله از حساب خود به صورت غیر ارادی لاگ اوت می شوید. خیلی خب در این هشدار متن Confirm it’s You to Login مشاهده می شود پس می بایست اثبات کنید که ربات نیستید. در واقع یک راه حل پیش روی شماست. این راه حل پیشنهادی بر اساس تجربیات کاربران میزبان فا می تواند به شکل زیر باشد:

 1. در اولین گام ممکن است یکسری تصاویر به صورت کپچا نمایش داده شود و از شما خواسته شود که آن را تکمیل کنید. (در صورت عدم مشاهده تصاویر یا ریز بودن تصاویر کپچا، برنامه تغییر آیپی خود را برای دقایقی فعال کنید تا تصاویر کامل نمایش داده شوند اما به محض تکمیل این مرحله سریعا برنامه تغییر آیپی را خاموش کنید.)

  🔴⚫ نکته: اگر فعالیت های شما از دید اینستاگرام خیلی مشکوک به نظر برسد به جای کپچا در کنار هشدار لینکی تحت عنوان Next steps به شما نشان داده می شود که با لمس لینک next steps امکان تهیه یک ویدیو از خودتان فراهم می شود. شما باید فیلم سلفی را تهیه و سپس برای اینستاگرام ارسال کنید تا هویت شما تایید شود. (اصولا خواسته می شود که سر خود را به سمت راست و چپ حرکت دهید.)

  رفع خطا confirm it is you to login اینستاگرام

 2. سپس اگر به درستی فرآیند عنوان شده را پشت سر گذاشتید با صفحه ای همانند تصویر زیر رو به رو خواهید شد که در این مرحله باید روی دکمه Next کلیک نمایید.
  آموزش رفع خطا confirm it is you to login اینستاگرام
 3. در ادامه از شما خواسته می شود تا آدرس ایمیل یا شماره تماسی که در هنگام ساخت اکانت اینستاگرام ثبت نموده اید را وارد نمایید تا یک کد امنیتی برای شما ارسال شود.
  نحوه رفع خطا Confirm it's you to login در اینستاگرام
 4. در نهایت کد برای شما ارسال شما و بعد از وارد کردن آن در فیلد مشخص شده ارور Confirm it’s You to Login رفع شده و شما وارد حساب خود خواهید شد.

  🔴⚫ نکته: توجه داشته باشید که سرشماره ارسال کننده کد تایید Instagram باشد تا امکان سواستفاده از سمت افراد سودجو وجود نداشته باشد.

  نحوه رفع خطا confirm it is you to login اینستاگرام

در نهایت شما به اینستاگرام ثابت می کنید که ربات نیستید و می توانید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

دقت داشته باشید از زمان دریافت هشدار دوم تا تایید هویت تنها 30 روز فرصت دارید. پس از گذشت بازه زمانی تعریف شده اکانت شما از دسترس خارج و دیگر امکان دسترسی به آن تا یک بازه زمانی مشخص میسر نخواهد بود. بنابراین حین فعالیت های خود کاملا محتاط باشید.

ارور Confirm it’s You to Login. We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disable یکی از خطاهای رایج اینستاگرام است که به دلیل داشتن فعالیت های مشکوک و ربات گونه توسط اینستاگرام به کاربران نمایش داده می شود. در این مقاله تلاش کردیم تا هر آنچه که لازم است درباره این خطا بدانید را به شما ارائه دهیم و در نهایت نیز به صورت گام به گام نحوه رفع خطا Confirm it’s You to Login را به شما آموزش دهیم. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی در خصوص چگونگی رفع خطا Confirm it’s You to Login اینستاگرام می توانید از طریق بخش دیدگاه های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.

آموزش رایگان اینستاگرام

ارور Confirm it’s You to Login اینستاگرام و نحوه رفع آن

منبع : mizbanfa.net

نویسنده

mohsen.mp

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *