شما در حال مشاهده وب سایت شخصی محسن محمودپور هستید . این وب سایت به قصد اشتراک اطلاعات و آگاهی بخشی به مخاطبین طراحی و اجرا شده است. در صورت تمایل با ما در ارتباط باشید

سلام من محسن محمودپور هستم 

دوست ندارم از عنوان خاصی مثل مهندس و دکتر و …  برای خودم استفاده کنم ولی بیشتر از همه خودم رو یک دانشجو میدونم چون طبق تعریفی که  دهخدا داره  معنی دقیق دانشجو کسی هست که جویای دانش باشه و طالب یادگیری و دانش پژوه هست و به نظرم علوم موجود در دنیا اونقدر بی انتها هست که  به قول بزرگان اگر زگهواره تا گور هم دانش بجویی باز هم چیز هایی هست که نمیتونید بهش دست پیدا کنید . پس هر لحظه در حال یادگیری هستم و از این کار لذت میبرم .

توی این صفحه سعی میکنم یه توضیحی در مورد خودم کارهایی که کردم و تخصص هایی که دارم رو به صورت کاملا مختصر خدمتتون ارائه بدم امیدوارم حمل بر خودستایی و یا چیز دیگه نباشه و به رسم ادب برای کسایی که منو نمیشناسن نوشتم تا بتونن نسبت به من یک شناختی پیدا کنن .

رسالت ما چیست ؟

ما به دنبال این هستیم تا با ایجاد آگاهی به رشد شما کمک کنیم

آرزو فروشی بلای جان کسب و کار های نوپا .

متاسفانه با رشد شبکه های اجتماعی همینطور وجود بیماری کرونا و صدمه خوردن کسب و کارها شاهد این موضوع هستیم که برخی افراد سودجو با فروش دوره های مجازی فاقد محتوا مناسب سعی در خالی کردن جیب مردم دارند . ما در این وب سایت سعی در آموزش صحیح و اصولی مبانی ایجاد کسب و کار اینترنتی و رشد کسب و کار های نوپا را داریم .

مشاهده ویدئو
01
تحقیقات و برنامه ریزی

برای شروع کسب و کار نیاز به تحقیق و برنامه ریزی درست به شدت احساس میشود در این راه درکنارتان خواهیم بود

02
راه اندازی و رفع موانع

پس از برنامه ریزی و تصمیم برای شروع، اقدام به راه اندازی تسهیل شرایط مینماییم تا با روشی درست کسب و کار شما را راه اندازی نماییم.

03
رشد و استمرار

برای بقا و ادامه ی راه و عقب نماندن از رقبا نیاز است تا با برنامه ای اصولی اقدام به رشد کسب و کار نماییم

چرا ما را انتخاب نمایید ؟

وجود تخصص های مختلف =
کاهش هزینه و افزایش بازدهی

دسترسی به تخصص های مختلف در زمینه های شغلی و مشاوره ای باعث میشد تا با کاهش هزینه ها و همینطور افزایش بازدهی نهایی روبه رو شوید .

تجربه و تخصص برندیگ 73%
تجربه و تخصص فعالیت مجازی 85%
تجربه و تخصص در شناخت بازار 78%
استارت آپ موفق
+
پروژه انجام شده
+
مشتری فعال
+
سال تجریه
+