شما در حال مشاهده وب سایت شخصی محسن محمودپور هستید . این وب سایت به قصد اشتراک اطلاعات و آگاهی بخشی به مخاطبین طراحی و اجرا شده است. در صورت تمایل با ما در ارتباط باشید

اینستاگرام

کمپین ۳۰ روزه برای افزایش فالوور اینستاگرام

کمپین ۳۰ روزه برای افزایش فالوور اینستاگرام

کمپین ۳۰ روزه برای افزایش فالوور اینستاگرام

کمپین ۳۰ روزه برای افزایش فالوور اینستاگرام
3 رای

کمپین‌های بلند مدت و کوتاه مدت برای افزایش فالوور یکی از استراتژی‌هایی است که باید انجام دهید. این کمپین‌ها می‌تواند سالیانه باشد و یا می‌تواند ماهیانه یا سه ماهه باشد. در ادامه به بررسی یک نوع از این کمپین‌ها می‌پردازیم.

کمپین ۳۰ روزه برای افزایش فالوور اینستاگرام

برای افزایش فالوور اینستاگرام خود باید حرفه‌ای عمل کنید و کاری را از اصول آن انجام دهید. خرید فالوور و فالوور فیک، بدترین کاری است که می‌توانید با حساب اینستاگرام خود انجام دهید. یکی از استراتژی‌هایی که در افزایش فالوور از آن استفاده می‌شود، راه اندازی کمپین‌های تبلیغاتی موثر است. شما می‌توانید با راه اندازی کمپین‌های مختلف و تمرکز بر روی چند استراتژی خاص، فالوورهای بسیار زیادی را کسب کنید. کمپین‌ها می‌توانند بلند مدت و کوتاه مدت باشند که در ادامه به بررسی کمپین ۳۰ روزه برای افزایش فالوورهای اینستاگرام می‌پردازیم. توجه کنید که این کمپین، یک کمپین کوتاه مدت است.

در این ۳۰ روز هیچ تبلیغی نروید

در کمپین ۳۰ روزه اینستاگرام هیچ تبلیغی در پیج خود منتشر نکنید. کاربران اینستاگرام در هر لحظه که اینستاگرام خود را باز می‌کنند، به دنبال محتوای تازه هستند. به این نکته توجه کنید که کاربران به دنبال تبلیغات تازه و محصول تازه نیستند. بیشتر کاربران برای سرگرمی وارد اینستاگرام می‌شوند و اگر حوصله‌ی آن‌ها سر برود، شما را آنفالو خواهند کرد. تنها چیزی که در این ۳۰ روز به افزایش فالوور ایسنتاگرام شما تا حد زیادی کمک می‌کند، انتشار محتوا است. منظور از تبلیغ نیز، هر نوع تبلیغی است که فکرش را بکنید. می‌خواهد این تبلیغ، تبلیغ محصولات یا خدمات شما باشد یا محصول و خدمات که در سایت خود آن‌ها را منتشر می‌کنید.

به این نکته توجه کنید که تبلیغات در اینستاگرام، برای کاربران جذاب نیست و وقتی شما بسیار محبوب شوید، کاربران نیز شما را با تبلیغاتتان قبول می‌کنند اما این موقتی است و اگر زیاده روی کنید، کاربران دیگر شما را دنبال نخواهند کرد. در کمپین‌های خود تا جایی که می‌توانید از تبلیغات استفاده نکنید. این تا حد زیادی در این ۳۰ روز به افزایش فالوور اینستاگرام شما کمک می‌کند.

برای ۳۰ روز اینستاگرام خود محتوای عالی تولید کنید

یکی از کارهای بسیار مهمی که باید در این ۳۰ روز به آن عمل کنید، انتشار محتوای بسیار عالی و مفید است. شما باید قبل از اینکه وارد این کمپین شوید، شروع به تولید پست کنید. سعی کنید به انتشار پست‌هایی بپردازید که برای کاربر جذابیت دو چندانی دارد. سعی کنید در طول اجرای کمپین خود حتما از هشتگ‌های منطقی، حساب شده و مرتبط استفاده کنید. کاربران به دنبال محتوای تازه هستند و به این توجه نمی‌کنند که تا چه حد فعال هستید اما سعی کنید در این ۳۰ روز بیشتر فعال باشید و به تولید پست بپردازید.

محتواهای سریالی تولید کنید

سعی کنید در این کمپین ۳۰ روزه محتواهایی تولید کنید که مخاطب شما مجبور شود برای دیدن آن، شما را دنبال کند. اگر پست شما توسط ۱۰۰۰ نفر دیده شود و ۱۰۰ نفر از این ۱۰۰۰ نفر این روال شما را به مدت ۳۰ روز دنبال کنند، بعد از ۳۰ روز فالوور شما می‌شوند. همچنین انتشار محتواهای داستانی باعث می‌شود که مخاطبان با دیدن پیج شما، از فعالیت مستمر شما مطلع شوند. سعی کنید این روال و داستانی بودن را به طریقی در پست‌ها و استوری‌های خود نشان دهید و حتی می‌توانید از یک روز قبل از انتشار پست جدید، این اطلاع رسانی را انجام دهید.

بر روی یک موضوع تمرکز کنید

یکی از مواردی که بسیار به افزایش فالوور اینستاگرام شما کمک می‌کند، موضوعی بودن پست‌های شما است. بهتر است در این ۳۰ روز بر روی یک قشر خاصی از مخاطبان تمرکز کنید و برای آن‌ها به تولید محتوا بپردازید. منظور از موضوعی بودن محتواها این نیست که بیخیال ماهیت و برند خود شوید بلکه هدف این است که با توجه به نوع کسب و کار خود، برای افراد خاصی به تولید محتوا بپردازید. به عنوان مثال اگر کسب و کار شما مربوط به خدمات طراحی سایت یا سئو است، می‌توانید در کمپین ۳۰ روزه خود به آموزش کمل سئو بپردازید و با انتشار تکنیک‌ه و ترفند‌های سئو، افراد علاقمند به این حوزه را به کسب و کار خود جذب کنید.

چگونه به تولید محتوا در اینستاگرام بپردازیم؟

به این نکته توجه کنید که انتشار موضوعی شما تنها مختص به کمپین ۳۰ روزه شما نخواهد بود و شما نباید بعد از ۳۰ روز این مخاطبان را فراموش کنید. 

برای پست‌های کمپین خود یک زمانبندی داشته باشید

تا اینجا تمامی هدف ما از اجرای این کمپین مخاطب بوده است اما زمانبندی هم به مخاطبین شما کمک می کند و هم برای الگوریتم‌های اینستاگرام بسیار جذاب است. سعی کنید در این ۳۰ روز تمام تمرکز خودتان را بر روی اینستاگرام بگذارید و به انتشار کاملا دقیق پست‌ها و استوری‌های خود در ساعت مقرر توجه کنید. انتشار پست‌ها در زمان مناسب تا حد بسیار زیادی به افزایش فالوور اینستاگرام شما کمک می‌کند. سعی کنید با توجه به تحلیلی که اینستاگرام از صفحه‌ی شما می‌دهد، زمان‌های پر بازدید را در طول روز پیدا کنید.

یک تداوم به کار خود بدهید

سعی کنید در این ۳۰ روز تداوم داشته باشید و حتی در روزهای تعطیل نیز به تولید محتوا بپردازید. سعی کنید اگر برای پست‌های خود یک روند ثابتی داشتید، آن را ادامه دهید و در کنار آن به کمپین ۳۰ روزه خود برسید. شما باید بتوانید در این ۳۰ روز یک تداومی برای پست های خود ایجاد کنید. پیشنهاد ما این است که این کار را به تنهایی انجام ندهید و برای این روند خود یک تیم تشکیل دهید تا بتوانید به صورت یک حرفه‌ای به کسب درآمد از اینستاگرام بپردازید.

بعد از کمپین ۳۰ روزه چه کار کنیم؟

شاید الان این سوال برای شما پیش آید که بعد از این کمپین ۳۰ روزه چه کاری انجام دهیم و اینکه آیا فعالیت و افزایش فالوور اینستاگرام فقط وابسته به کمپین‌هاست؟ بهترین پاسخی که می‌توان به این سوال‌ها داد، کم کردن حجم محتواهاست. شما در کمپین‌های ۳۰ روزه تنها می‌بایست به جذب فالوور و انتشار محتوای زیادتر تمرکز کنید اما بعد از این ۳۰ روز به حالت عادی بازگردید. پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه بتوانید برای همیشه به صورت یک حرفه‌ای در اینستاگرام به کسب و کار بپردازید، در دوره آموزش اینستاگرام مجموعه‌ی ام پی آکادمی شرکت کنید. نظر شما درباره‌ی این کمپین چیست؟ آیا تا به حال کمپین‌های دیگری را اجرا کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و همراهان ام پی آکادمی در پایین همین پست به اشتراک بگذارید.

ترتیبی که برای خواندن مقالات” آموزش رایگان اینستاگرام “به شما پیشنهاد می‌کنیم:
 • هر آنچه باید در مورد انواع اکانت های اینستاگرام بدانید
 • چگونه اکانت اینستاگرام بسازیم؟
 • چگونه تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنیم؟
 • روش های کسب درآمد حرفه ای از اینستاگرام
 • کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور کم
 • ۲۱ نکته‌ی طلایی برای بازاریابی در اینستاگرام
 • کمپین ۳۰ روزه برای افزایش فالوور اینستاگرام
 • بیو اینستاگرام چیست و چگونه یک بیو اینستاگرام حرفه ای بنویسیم؟
 • نحوه قرار دادن چندین لینک در بیو اینستاگرام
 • اکسپلور اینستاگرام چیست؟
 • بهترین ابزارهای آنالیز اینستاگرام
 • نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر و مک
 • نحوه گذاشتن igtv در اینستاگرام
 • چگونه به تولید محتوا در اینستاگرام بپردازیم؟
 • بهترین اپلیکیشن های ویرایش تصاویر اینستاگرام
 • الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند و چطور با آن هماهنگ شویم؟
 • راهنمای کامل نحوه استفاده از هشتگ در اینستاگرام
 • بهترین زمان برای انتشار پست در اینستاگرام
 • روش های دانلود از اینستاگرام
 • آموزش حذف اکانت اینستاگرام
 • سایت یا اینستاگرام؟ کدام یک برای کسب و کار بهتر است؟
 • چگونه با آنفالو کردن در اینستاگرام بلاک نشویم؟
 • چگونه در اینستاگرام معروف شویم؟
 • بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام
 • 16 راه عالی برای افزایش فالوور اینستاگرام

منبع : hamyar.co

نویسنده

mohsen.mp

دیدگاه ها (11)

 1. قاسم باهنر
  خرداد 2, 1401 پاسخ

  عاااااااااااالی 😍😍😍

 2. میلاد کیانی
  خرداد 6, 1401 پاسخ

  هزینه مشاورتون چنده؟

 3. جواد سهرابی
  خرداد 7, 1401 پاسخ

  میشه مطلب رو توی وبلاگ خودم بزارم؟ 😍😍😍

 4. علی محمد خسروی
  خرداد 10, 1401 پاسخ

  خیلی خوشحالم که هستین

 5. امیرحسین موحد
  خرداد 21, 1401 پاسخ

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 6. حسین محسنی
  خرداد 24, 1401 پاسخ

  گل گفتید دست مریضاد

 7. اصغر موحد
  خرداد 27, 1401 پاسخ

  خیلی دنبال این موضوع بودم 😍😍😍

 8. حمیدرضا یوسفی
  خرداد 27, 1401 پاسخ

  مثل همیشه عالی و کاربردی

 9. مهران شکری
  مرداد 1, 1401 پاسخ

  مثل همیشه عالی و کاربردی

 10. مهدی محسنی
  مرداد 5, 1401 پاسخ

  خیلی خوشحالم که هستین

 11. ناصر نادری
  مرداد 7, 1401 پاسخ

  هزینه مشاوره آنلاین و حضوری باهم متفاوته

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *